Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk WD My Passport SSD - 256GB

Kodi i produktit:
247586
EAN:
718037863283
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku My Passport SSD është disk portabil me shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave. Ka mbrojtje me fjalëkalim dhe enkriptim harduerik, si dhe është rezistent ndaj goditjeve. Është dizajnuar për të përballuar rënie nga lartësia deri në 2 metra. Softueri WD Backup është i përfshirë me produktin dhe ju mundëson ruajtje automatike të skedarëve të mëdhenj. Në përputhje me Apple Time Machine (nevojitet formatizim). Ky është një disk shumë i mirë portabil SSD me kapacitet 256 GB. Përdor konektor USB të tipit-C për lidhje me pajisje. Përfshihet edhe një përshtatës USB Tipi-A. Ndërfaqja e diskut është USB 3.1 Gen2 , dhe ofron shpejtësi transferimi deri në 540 MB / s. Ka përmasa të vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037863283
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
WDBKVX2560PSL-WESN
Lansuar:
24. 10. 2018
Lartësia [mm]:
10
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
515
Teknologjia:
USB 3.1 Gen 2, USB-C
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE