Hard disk WD My Passport SSD - 256GB

Kodi i produktit:
247586
EAN:
718037863283
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037863283
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
WDBKVX2560PSL-WESN
Lansuar:
24. 10. 2018
Lartësia [mm]:
10
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
515
Teknologjia:
USB 3.1 Gen 2, USB-C
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE