Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA Ultimate SU630 2.5'' - 480GB

Kodi i produktit:
277742
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
7
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit MBs:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një SSD i fuqishëm, duke mundësuar fillimin më të shpejtë të sistemit, aplikacioneve dhe ruajtjen e tij. Ai siguron një kapacitet prej 480 GB në format 2.5 "dhe SATA 6 Gb / s. Siguron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 520/450 MB / s. Është i pajisur me flash QLC 3D NAND.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4713218469182
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,85
Hyrjet IOPS:
65 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
100
Kapaciteti GB:
480
Kapaciteti i diskut SSD:
3D QLC
Kodi:
ASU630SS-480GQ-R
Lansuar:
17. 12. 2019
Lartësia mm:
7
Leximet IOPS:
40000
MTTF apo MTBF [milion orë]:
1.5
Pesha g:
47.5
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit MBs:
520
Shpejtësia e shkrimit MBs:
450
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100,45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE