Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Samsung T5, USB 3.1, 2TB, i zi

Kodi i produktit:
220754
EAN:
8806088886992
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
605.50 
Ju kurseni : 231.00   (38%)
374.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm SSD kompakt dhe i qëndrueshëm me memorie të shpejtë flash V-NAND, i cili përdor ndërfaqen USB 3.1 Gen 2. Si rezultat, ai mund të ofrojë norma tranferimi deri në 540 MB / s. Ky model përdor enkriptimin AES 256-bit. Kapaciteti i diskut është 2 TB. Dimensionet e tij janë 74 x 57.3 x 10.5 m dhe peshon 51 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088886992
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
MU-PA2T0B/EU
Lansuar:
19. 8. 2017
Lartësia [mm]:
57,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2, USB-C 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Disk i jashtëm Samsung T5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE