Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Samsung T5, USB 3.1 - 2TB, i zi

Kodi i produktit:
220754
EAN:
8806088886992
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
605.50 
Ju kurseni : 177.00   (29%)
428.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm SSD është shumë i qëndrueshëm dhe vjen me memorie të shpejtë V-NAND që përdor ndérfaqjen USB 3.1 gen 2. Si rezultat, ky disk mund të ofrojë deri në 540 MB / s. vjen me kapacitet 2 TB dhe përdor 256-bit encryption hardware AES. Dimensionet e diskut janë : 74 x 57.3 x 10.5 m. ndërsa pesha: 51 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088886992
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
MU-PA2T0B/EU
Lansuar:
19. 8. 2017
Lartësia [mm]:
57,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2, USB-C 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Disk i jashtëm Samsung T5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE