Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk SSD Samsung X5, 2TB

Kodi i produktit:
252450
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
2000
Kodi:
MU-PB2T0B/EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

1019.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku elegant dhe i qëndrueshëm, NVMe SSD ofron 2 TB kapacitet dhe një shkallë shumë të lartë të të dhënave. Me Thunderbolt 3, mund të gëzoni deri në 2800 MB / s shpejtësi të leximit dhe 2300 MB / s shpejtësi në të shkruar. Është e pajisur me encryption hardware AES 256-bit që kodon të dhënat në disk në kohë reale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
2000
Kodi:
MU-PB2T0B/EU
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
62
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
150
Secure / GDPR Ready:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
2800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
2300
Teknologjia:
Thunderbolt
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
19.7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE