Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm SSD Samsung T5, USB 3.1 - 500GB, i kaltër

Kodi i produktit:
220752
EAN:
8806088888514
Formati i diskut:
SSD Form factor
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm SSD është shumë i qëndrueshëm dhe vjen me memorie të shpejtë V-NAND që përdor ndérfaqjen USB 3.1 gen 2. Si rezultat, ky disk mund të ofrojë deri në 540 MB / s. vjen me kapacitet 500 GB dhe përdor 256-bit encryption hardware AES. Dimensionet e diskut janë : 74 x 57.3 x 10.5 m. ndërsa pesha: 51 gr.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8806088888514
Formati i diskut:
SSD Form factor
Prodhuesi:
Samsung

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Samsung T5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE