Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD My Passport GO - 500GB, i kaltër

Kodi i produktit:
252708
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
WDBMCG5000ABT-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

My Passport GO është një ruajtje e besueshme e lëvizshme që sjell qëndrueshmëri më të madhe me një rast gome për të zvogëluar ndikimin. Sasi të mëdha hapësire për ruajtjen e ruajtjes së përmbajtjes suaj të preferuar, softueri WD Backup dhe mbrojtja me fjalëkalim ndihmojnë në ruajtjen e të gjitha kujtimeve tuaja. Lehtë për t'u përdorur - thjesht lidheni dhe filloni të kurseni dhe të mbështetni. Magazinim portativ me cilësi të lartë me 500 GB, ngjyrë blu. Përdor USB 3.0 për lidhje me pajisjet dhe mund të arrijë shpejtësinë e të dhënave deri në 400 MB / s. Aktivizon backup automatik dhe mbrojtje me fjalëkalim. Rritja e rezistencës për shkak të zorrë gome, kabllo të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
WDBMCG5000ABT-WESN
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE