Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk HyperX Savage EXO - 960GB

Kodi i produktit:
245220
EAN:
7406172819892
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Trashësia [mm]:
123.8
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston HyperX Savage EXO është hard disk SSD që përdor teknologjinë 3D NAND për t'ju sjellur shpejtësi marramendëse të transferimit të të dhënave. Aksesori vjen me kapacitet prej 960GB, mund ta lidhni me kompjuter nëpërmjet konektorëve USB-C pa pasur nevojë që të instaloni softuer shtesë, arrinë shpejtësi deri në 500 MB / s dhe ka madhësi prej 10.24 x 48.6 x 123.8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172819892
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
48.6
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
960
Kodi i prodhuesit:
SHSX100/960G
Lansuar:
24. 9. 2018
Lartësia [mm]:
10,24
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
56
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500:!
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
480
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
123.8
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Hard disk HyperX Savage EXO - 960GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE