Hard disk SSD Samsung X5, 500GB

Kodi i produktit:
252448
Formati i diskut:
SSD Form factor
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
19.7
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
Thunderbolt

Si të porosisim në Gjirafa50?

285.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
500:!
Kodi:
MU-PB500B/EU
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
62
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Samsung
Secure / GDPR Ready:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
2800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
2100
Teknologjia:
Thunderbolt
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
19.7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE