Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm SSD Samsung X5, 500GB

Kodi i produktit:
252448
Formati i diskut:
SSD Form factor
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
19.7
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
Thunderbolt

Si të porosisim në Gjirafa50?

236.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku elegant dhe i qëndrueshëm ofron një kapacitet prej 500 GB dhe një shkallë shumë të lartë të të dhënave. Me Thunderbolt 3, mund të gëzoni deri në 2800 MB / s shpejtësi të leximit dhe 2100 MB / s shpejtësi në të shkruar. Është e pajisur me encryption hardware AES 256-bit që kodon të dhënat në disk në kohë reale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
MU-PB500B/EU
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
62
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Samsung
Secure / GDPR Ready:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
2800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
2100
Teknologjia:
Thunderbolt
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
19.7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE