Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk WD My Passport GO - 500GB, i verdhë

Kodi i produktit:
252709
Formati i diskut:
SSD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500:!
Kodi:
WDBMCG5000AYT-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

My Passport GO është një ruajtje e besueshme e lëvizshme që sjell qëndrueshmëri më të madhe me një rast gome për të zvogëluar ndikimin. Sasi të mëdha hapësire për ruajtjen e ruajtjes së përmbajtjes suaj të preferuar, softueri WD Backup dhe mbrojtja me fjalëkalim ndihmojnë në ruajtjen e të gjitha kujtimeve tuaja. Lehtë për t'u përdorur - thjesht lidheni dhe filloni të kurseni dhe të mbështetni. Magazinim portativ me cilësi të lartë me kapacitet 500GB, ngjyrë të verdhë. Përdor USB 3.0 për lidhje me pajisjet dhe mund të arrijë shpejtësinë e të dhënave deri në 400 MB / s. Lejon dhe backup automatik dhe mbrojtje me fjalëkalim. Nga rritja në rezistencë të konsiderueshme falë zorres së gomës, kabllo të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500:!
Kodi:
WDBMCG5000AYT-WESN
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
55
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE