Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD My Passport GO - 500GB, i verdhë

Kodi i produktit:
252709
EAN:
718037867755
Formati i diskut:
SSD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

My Passport GO është një ruajtje e besueshme e lëvizshme që sjell qëndrueshmëri më të madhe me një rast gome për të zvogëluar ndikimin. Sasi të mëdha hapësire për ruajtjen e ruajtjes së përmbajtjes suaj të preferuar, softueri WD Backup dhe mbrojtja me fjalëkalim ndihmojnë në ruajtjen e të gjitha kujtimeve tuaja. Lehtë për t'u përdorur - thjesht lidheni dhe filloni të kurseni dhe të mbështetni. Magazinim portativ me cilësi të lartë me kapacitet 500GB, ngjyrë të verdhë. Përdor USB 3.0 për lidhje me pajisjet dhe mund të arrijë shpejtësinë e të dhënave deri në 400 MB / s. Lejon dhe backup automatik dhe mbrojtje me fjalëkalim. Nga rritja në rezistencë të konsiderueshme falë zorres së gomës, kabllo të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037867755
Formati i diskut:
SSD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
WDBMCG5000AYT-WESN
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE