Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk SSD Sony SL-BG2B - 256GB, i zi

Kodi i produktit:
165431
EAN:
4905524991345
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,2
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi:
SL-BG2B

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony SL-BG2 garanton një performancë të besueshme për ruajtje të sigurt. Shumë elegant dhe përshtatet lehtë në xhepin tuaj. Ofron shpejtësi rrufe, kapacitet të fortë, dizajn të hollë (vetëm 9,4 mm). SSD ka përmasa 78.2 x 37 x 9.4 mm dhe peshon vetëm 35 gram dhe ofron një kapacitet prej 256 GB, i cili është absolutisht i mjaftueshëm për të dhëna multimediale të mëdha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524991345
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,2
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi:
SL-BG2B
Lansuar:
8. 1. 2015
Lartësia [mm]:
37
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
35
Teknologjia:
USB 3.0
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
9,4
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE