Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk SSD Team T-FORCE DELTA PHANTOM Gaming RGB - 250GB

Kodi i produktit:
252420
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lartësia [mm]:
9.5
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk funksionon në mënyrë perfekte, pasi që është shumë më i shpejtë se sa hard disqet tradicionale. Punon me një kapacitet 250GB, dhe përdor një çip të memories flash NAND 3D që siguron mbrojtje të plotë të të dhënave. Përparësi tjetër e këtij hard disku është se ai siguron një kapacitet prej 250 gigabajt në madhësi 2.5 ", që përdor SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen, dhe për të përshpejtuar në maksimum transmetimin e të dhënave, e cila ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 560/500 MB / s. Përfshin ndriçimin RGB LED (5V) që mund të sinkronizohen përmes ASRock Polychrome Sync software. Është shumë rezistent ndaj vibrimeve, ndaj shokut dhe rrëzimit, dhe harxhon shumë pak energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
765441044371
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
80 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi:
T253PG250G3C313
Lansuar:
17. 1. 2019
Lartësia [mm]:
9.5
Leximet IOPS:
90 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
500:!
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:

Bashkangjitja Hard disk SSD Team T-FORCE DELTA PHANTOM Gaming RGB - 250GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE