Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk Team T-FORCE DELTA PHANTOM Gaming RGB - 500GB

Kodi i produktit:
252421
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lartësia [mm]:
9.5
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk ka madhësi 2.5'' dhe ofron kapacitet 500 GB. Përdor ndërfaqe SATA 6 Gb/s për t'u lidhur me pajisje dhe ka shpejtësi shkrimi e leximi 560/500 MB/s. Përfshin poashtu ndriçim RGB LED (5V) që mund të sinkronizohet përmes softuerit ASRock Polychrome Sync. Ka rezistencë të madhe ndaj shokut dhe konsumim të ultë të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
7654410443648
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
80 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi:
T253PG500G3C313
Lansuar:
17. 1. 2019
Lartësia [mm]:
9.5
Leximet IOPS:
90 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
500:!
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:

Bashkangjitja Hard disk Team T-FORCE DELTA PHANTOM Gaming RGB - 500GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE