Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Silicon Power Bolt B80, 240GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
273656
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Argjendtë
Trashësia mm:
75
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dallim nga disqet e zakonshme konvencionale, kjo makinë nuk përmban asnjë pjesë lëvizëse prandaj ofron jo vetëm shpejtësi dhe qëndrueshmëri më të lartë, por edhe konsum më të ulët dhe funksionim absolutisht të qetë. Ky ndryshim mund të shihet në përdorimin e përditshëm, pavarësisht nëse ka të bëjë me fillimin e sistemit operativ, surfimin në internet, redaktimin e fotografive dhe videove ose lojrave. Falë Silicon Power Bolt B80 dhe shpejtësisë së tij fantastike të shkrimit deri në 400 MB / s, dhe leximit deri në 500 MB / s, do të shijoni pothuajse çdo moment të punës suaj. Ka kapacitet prej 240 GB, USB 3.1 Gen2 interface.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4712702658453
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
75
Kapaciteti GB:
240
Kodi:
SP240GBPSDB80SCS
Lansuar:
23. 10. 2019
Lartësia mm:
11.9
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha g:
53
Prodhuesi:
Silicon Power
Shpejtësia e leximit MBs:
500
Shpejtësia e shkrimit MBs:
400
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
75
Ueb-i i prodhuesit:
Silicon-power.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE