Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD SanDisk Extreme 500, 120 GB, i zi

Kodi i produktit:
196999
EAN:
6196591287914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-120G-G25

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm SSD SanDisk Extreme 500 iu lejon të transferoni vëllime të mëdha të të dhënave me një shpejtësi shumë të madhe. Ai është 4 herë më i shpejtë se sa disqet e rregullta, si dhe është shumë rezistent ndaj përplasjeve dhe dëmtimeve, gjë e cila mundësohet nga mbështjellësi prej plastike. Ka shpejtësi të leximit prej 415 MB/s, dhe shpejtësi të shkrimit prej 340 MB/s. Disku gjithashtu ka interface USB 3.0 dhe kapacitet të memories prej 120 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591287914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-120G-G25
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
75,69
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
78,8
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
415
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
340
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,67
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE