Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Transcend ESD220C, 240GB, i zi

Kodi i produktit:
206154
EAN:
7605578374114
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm SSD shumë kompakt Transcend SSD ESD220C sjellë një performancë të shkëlqyer dhe mundësinë për të siguruar të dhënat me fjalëkalim. Ky është një SSD elegant që lehtësisht zë vend në xhepat tuaja. Ky SSD sjellë shpejtësi të madhe të transferit me anë të lidhjes USB 3.1, sjellë siguri perfekte për të dhënat tuaja dhe ka dizajn kompakt. Dimensionet e pajisjes janë 77 x 55.7 x 9.6 mm dhe peshon 52 gram. Ka kapacitet të memories prej 240GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578374114
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
TS240GESD220C
Lansuar:
25 Janar 2017
Lartësia [mm]:
77
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
52
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
9,6

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Transcend ESD220C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE