Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Transcend ESD220C, 120 GB, i zi

Kodi i produktit:
206152
EAN:
760557837428
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kombinim i mrekullueshëm i madhësisë kompakte dhe kapaciteti. Ky është njëri prej modeleve të disqeve të jashtëm SSD nga Transcend. Ky disk karakterizohet me shpejtësi të lartë të transferimit dhe mbrojtje të shkëlqyer të të dhënave të ruajtura. Dimensionet e shumicës së disqeve janë kompakte dhe shumë praktike. Ky disk ofron kapacitet të memories prej 120 GB. Shpejtësia e leximit / e të shkruarit është e madhe prej 410/400 MB/s. Ka Interface: USB 3.1 (Tipi C). Dimensionet e tij janë 77 x 55.7 x 9.6 mm, pesha 52 gram.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557837428
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
TS120GESD220C
Lansuar:
25 Janar 2017
Lartësia [mm]:
77
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
52
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
9,6

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Transcend ESD220C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE