Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Transcend ESD400, 128 GB, i zi

Kodi i produktit:
155167
EAN:
7605578284888
Formati i diskut:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk me shpejtësi të lartë është i hollë, i vogël, i lehtë dhe shumë i përballueshëm e i sigurt për kalime të lehta dhe të sigurta të të dhënave. Gjithashtu vlerësohen edhe përfitimet e këtij disku të cilat përfshijnë konsumim të vogël të energjisë, lidhje të shpejtë dhe në disa raste shumë i përballueshëm nga goditjet. Falë peshës së tij të lehtë është ideal të transferoni të dhëna gjatë rrugës. Ka kapacitet të memories prej 128 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578284888
Formati i diskut:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GESD400K
Lansuar:
3 Korrik 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
MLC:
Përmasat [mm]:
92 x 62 x 10,5
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
410
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
380
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Transcend ESD400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE