Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm LaCie Porsche Design, 120 GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
197069
EAN:
3660619007530
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
79
Kapaciteti [GB]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm LaCie Porsche Design sjell risi në tregun e këtyre produkteve. Me kapacitet të memories prej 120 GB ky disk është zgjidhja juaj ideale për ruajtjen e filmave, lojërave, fotografive dhe formate tjera. Disku LaCie Porsche Design përveç që i mban të dhënat tuaja të sigurta është i pajisur me lidhës USB 3.0 që iu mundëson shpejtësi të madhe të transferit prej 5 Gb/s. Dizajni i këtij disku është elegant dhe në të njëjtën është i pajisur me një mbështjellës alumini që e mbron atë nga dëmtimet e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619007530
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
79
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
LAC9000342
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
11
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
182
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
128

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE