Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SanDisk Extreme SSD 500 Portable, 240GB, i zi

Kodi i produktit:
197000
EAN:
6196591288072
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-240G-G25

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm SanDisk Extreme SSD 500 ka një kapacitet të memories prej 240GB dhe iu lejon të transferoni vëllime të mëdha të të dhënave me shpejtësi shumë më të madhe. Ai ofron siguri të lartë, konsum të ulët të energjisë dhe madhësi kompakte. SSD nuk janë shumë të prirur për t'u dëmtuar dhe përballojnë goditje dhe dridhje të mëdha, për shkak se nuk përmbajnë asnjë pjesë të lëvizshme. SanDisk Extreme 500 Portable gjithashtu përmban një shtresë të jashtme plastike shumë të qëndrueshme që i mbron të dhënat tuaja edhe në kushte të vështira. Për shembull, përballon nxehtësinë e madhe, të ftohtin apo ndikime të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591288072
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-240G-G25
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
75,69
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
78,8
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
415
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
340
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,67
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE