Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm SSD Sony SL-BG1B, 128GB, i zi

Kodi i produktit:
165429
EAN:
4905524991307
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,2
Kapaciteti [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD i jashtëm ultra i hollë Sony SL-BG1 sjellë një performancë të shkëlqyer dhe mundësinë për të siguruar të dhënat me fjalëkalim. Ky është një SSD elegant që lehtësisht zë vend në xhepat tuaja. Ky SSD sjellë shpejtësi të dritës me anë të lidhjes USB 3.0, sjellë siguri perfekte për të dhënat tuaja dhe ka dizajn kompakt. Dimensionet e pajisjes : 78.2 x 37 x 9.4 mm dhe peshon vetëm 35 gram. Ka kapacitet të memories prej 128 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524991307
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,2
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SL-BG1B
Lansuar:
8 Janar 2015
Lartësia [mm]:
37
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
35
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
9,4
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Sony SL-BG1B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE