Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zgjerues Verbatim Vx450

Kodi i produktit:
151067
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka SSD Verbatim paraqet këtë produkt pa pjesë të lëvizshme. Posedon, jo vetëm kapacitet të mirë, por edhe qëndrueshmëri të lartë, shpejtësi dhe aftësinë për tu lidhur përmes USB 3.0. Kjo është një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë përdoruesit që kërkojnë performancë maksimale. Avantazhet e SSD janë shpejtësia e lartë dhe hollësia, duke e bërë atë ideal për xhepin e tuaj. Ofron paketim rezistent, besueshmëri maksimale dhe siguri që është ideale për transmetim të lehtë dhe të sigurt. Përfshin konsumin veçanërisht të ulët të energjisë, kohë të shpejtë të qasjes, rezistencë të madhe.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE