Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fije Forever për Forever 3D Happy Pen, të gjitha ngjyrat

Kodi i produktit:
212875
EAN:
5900495516756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HAPPY-PEN-S2
Prodhuesi:
Forever

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever sjell fijet zëvendësuese të lapsit 3D Forever Happy Pen për t'ju mundësuar të vazhdoni vizatimin tuaj kreativ. Në pako janë të përfshira 6 fije fibri me ngjyra të ndryshme - të kuqe, të kaltërta, të gjelbërta, të verdha, të kafte dhe rozë.

Fibrat janë të krijuara nga plastika e kualitetit të lartë ABS që shkrihet në temperatura të ulëta dhe nuk ka ndonjë erë të pakëndshme gjatë shkrirjes. Kjo plastikë përdoret kryesisht për 3D printim. Zgjerojeni kreativitetin dhe talentin tuaj maksimalisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495516756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HAPPY-PEN-S2
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE