Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës për letra Peach PS500-80

Kodi i produktit:
208774
EAN:
7640169583780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
18
Kapaciteti i kovës [litra]:
26

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
293.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i letrës Peach PS500-80 është pajisje e nevojshme për grirjen e letrës, CD apo kartave dhe përshtatet në ambient të dhomës apo zyrës suaj. Grirësi Peach ka kapacitet të grirjes deri në 18 fletë të masës 80g/ m2 përnjëherë. Kjo pajisje është e pajisur me funksion automatic Start / Stop dhe ka kutinë grumbulluese me vëllim 26 L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640169583780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
18
Kapaciteti i kovës [litra]:
26
Kodi i prodhuesit:
PS500-80
Lloji i prerjes:
Anësore
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE