Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

HDD Seagate Skyhawk - 4TB

Kodi i produktit:
200391
EAN:
56565655554444
Pesha (g):
635
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard Disk-u i brendshëm Seagate Skyhawk për pajisjet e tipit Seagate me dimensione 3.5 ''. Disku funksionon duke i'u faleminderuar gjeneratës së konektorëve të brendshëm modern SATA 6Gb/s të cilët mundësojnë lidhjen me sistemet e incizimit DVR dhe NVR. Gjithashtu Disku përshtatet me SATA 3.0 Gb / s dhe me SATA 1.5 Gb / s. Disku ka sistemin balancues dhe ka sistem mbrojtës kundër dëmtimeve mekanike. Disku ka kapacitet 4 TB, ka madhësi të cache-it 64 MB dhe dimensione 3.5 '' dhe njihet si tip i familjes së disqeve shumë të shpejtë me 5900 rrotullime për minutë, disku është i dizajnuar që të punojë në sistemin 24 x 7 x 365 ditë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
56565655554444
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000VX007
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
635
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
190
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
190
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja HDD Seagate Skyhawk - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE