Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese ATEN KVM

Kodi i produktit:
84400
EAN:
4710423770478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4710423770478
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 jack (2x), USB 2.0 (2x), VGA (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky switch elektronik me kualitet të lartë ju lejon të kontrolloni dy kompjuter duke përdorur një tastierë USB, maus dhe monitor të lidhur nga VGA. Gjithashtu ju mund të lidhni altoparlantë me dy porte të USB dhe dy pjesë periferike. Është shumë lehtë për tu instaluar. Vetë lidheni tastierën dhe mausin duke përdorur portet VGA dhe një monitor VGA dhe pastaj duke përdorur dy kabllo me gjatësi 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710423770478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4710423770478
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 jack (2x), USB 2.0 (2x), VGA (2x)
Montuese:
Jo
Ngjyra:
Zezë
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
2
Prodhuesi:
ATEN
Rezolucioni:
2048 x 1536
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE