Organizues i kabllove Cable Candy, 3 copë, ngjyra të ndryshme

Kodi i produktit:
234669
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137567
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC001
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kopsë e thjeshtë e përshtatshme për rregullim të kabllove dhe mbështjelljen e tyre. Ndihmon për të paketuar kabllot nga pajisja në përmasa kompakte, kështu që mund t'i mbani ato në xhepin tuaj ose çantë. Është gjithashtu një ndihmë ideale për të siguruar ato. Ju mund t'i mbani mirë kufjet vetëm duke e mbështjellë kabllon, lidhni skajet e organizuesit dhe mund t'i fshehni në mënyrë të sigurtë ato. Gjithashtu mund të lidhni disa kabllo në një pako për të krijuar një sistem të përshtatur kabllor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137567
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC001
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE