Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, e gjelbërt / rozë

Kodi i produktit:
234709
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC019
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cable Candy Beans është i përkryer për bashkëngjitjen dhe rregullimin e kabllove. Pjesa e poshtme është e pajisur me një shtresë ngjitëse, kështu që vetëm vendoseni në vendin e dëshiruar dhe thjesht mund të fusni kabllon. Ky organizues është zgjidhja perfekte për rregullimin e kabllove, të cilat nuk do të përzihen më ose të rrëshqasin nga tavolina. Ju mund ta përdorni atë për shembull në tavolinën tuaj, kudo në shtëpi ose në makinë. Vijnë 6 copë me ngjyrë gjelbërt / rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC019
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Rozë, gjelbërt
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE