Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të bardha

Kodi i produktit:
234707
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC018
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Cable Candy Small Beans vjen me 6 mbajtëse me ngjyrë të bardhë të cilat iu ndihmojnë t'i organizoni kabllot në tavolinën tuaj të punës. Pjesa e prapme posedon ngjitës me shirit prandaj krejt çfarë ju duhet është t'a vendosni në vendin e dëshiruar. Mund të përdoret kudo në shtëpi ose në veturë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC018
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Cable Candy
Vendi i origjinës:
Austria

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE