Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të zeza

Kodi i produktit:
234704
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC017
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 
Ju kurseni : 6.05   (39%)
9.45 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Cable Candy Beans është i përkryer për bashkëngjitjen dhe rregullimin e kabllove. Pjesa e poshtme është e pajisur me një shtresë ngjitëse, kështu që vetëm vendoseni në vendin e dëshiruar dhe thjesht mund të fusni kabllon. Ky organizues është zgjidhja perfekte për rregullimin e kabllove, të cilat nuk do të përzihen më ose të rrëshqasin nga tavolina. Ju mund ta përdorni atë për shembull në tavolinën tuaj, kudo në shtëpi ose në makinë. Vijnë 6 copë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC017
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Cable Candy
Vendi i origjinës:
Austria

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE