Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Organizues i kabllove Cable Candy Snake, 2 copë, e zezë

Kodi i produktit:
234678
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC009
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorë Snake që ju që ju ndihmon të mbani të rregullta kabllot e ndryshme dhe të shkurtoni gjatësinë e tyre. Nëse kablloja ndërhyn me tavolinën ose telefonin tuaj të makinës, thjesht mbështillni atë rreth spirales elastike dhe e eliminoni këtë problem. Kjo spirale gjithashtu siguron transferimin e sigurt të telave të ndryshëm dhe parandalon dëmtimin e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC009
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE