Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Organizues i kabllove Cable Candy Tag, 8 copë, shumëngjyrëshe

Kodi i produktit:
234673
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC004
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cable Candy Tag Organizer është një aksesor i dobishëm që ju ndihmon të mbani rregullsi midis telave të ndryshëm. Çdo ndarës shënohet me një ngjyrë të caktuar dhe një simbol të veçantë për shembull për PC, printer, kabllo rrjeti etj. Nga ana tjetër, gjithashtu mund të shtoni një etiketë për referencë më të lehtë. Në këtë mënyrë ju do të gjeni kabllon e duhur menjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC004
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE