Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Cable Candy Turtle, e gjelbërt

Kodi i produktit:
234676
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC007
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Candy Turtle mban deri në 4 kabllo në një kohë, dhe është një asistent i besueshëm që do t'ju sigurojë porosinë dhe ju nuk do të keni për të gjetur kabllot e rënë nën tavolinë. Kjo ju lejon të krijoni një sistem të qartë kabllor në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Shiriti ngjitës i vendosur në pjesën e poshtme mund të përdoret në mënyrë të përsëritur. Ju mund ta zhvendosni organizatorin disa herë sipas nevojës dhe të rri fort.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC007
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE