Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Cable Candy Turtle, e zezë

Kodi i produktit:
234677
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC008
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 
Ju kurseni : 1.98   (36%)
3.52 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja Candy Turtle mban deri në 4 kabllo në një kohë dhe është një asistent i besueshëm që do t'ju sigurojë porosinë dhe ju nuk do të keni për të gjetur kabllot e rënë nën tavolinë. Kjo ju lejon të krijoni një sistem të qartë kabllor në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Shiriti ngjitës i vendosur në pjesën e poshtme mund të përdoret në mënyrë të përsëritur. Ju mund ta zhvendosni organizatorin disa herë sipas nevojës dhe të rri fort.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC008
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy
Vendi i origjinës:
Austria

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE