Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Prizë konvertuese Hama, 3 polëshe

Kodi i produktit:
256286
EAN:
4047443185839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
108882
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prizë konvertuese Hama Udhëtoni pa u shqetësuar, udhëtoni me përshtatësin Hama. Ky përshtatës i prizës përdoret për të lidhur pajisje me një prizë evropiane në një prizë kinezë / australiane. Priza konvertuese Hama e cila është 3 polëshe ka disa përparësi: I përshtatshëm për bazat e tipit I (Argjentina, Australia, Kina, Zelanda e Re, Uruguai dhe të tjerët) I përshtatshëm për bazat e tipit C (shtylla e dyfishtë e sheshtë), F (Schuko gjermane), E / F (evropiane unischuko) KUJDES: Adaptori nuk ndryshon tensionin dhe frekuencën! Përdoreni vetëm në kushte të thata. Mos u kombinoni me përshtatës të tjerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443185839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
108882
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE