Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ Premium PA42030 3,5 mm Jack 2xRCA, 3m

Kodi i produktit:
246994
Dizajnuar për:
Audio
EAN:
8595122760953
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja AQ Premium PA42030 është një kabllo zgjeruese stereo që transmeton sinjalin përmes përçuesëve të përsosur të bakrit të pastër. Kjo kabllo ka një mbrojtje me cilësi të lartë, e cila shmang interferencat e sinjalit dhe përmban një tranzicion fleksibil ndërmjet lidhësit dhe kabllos për të parandaluar mbinxehjen e telave. Kablloja AQ Premium ka gjatësi prej 3m dhe vjen me dy lidhëse: lidhësin jack 3.5 mm (M), dhe lidhësin CINCH (M).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Audio
EAN:
8595122760953
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Xpa42030
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE