Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT, 2xcinch/2xcinch, 1,8m audio

Kodi i produktit:
248091
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Audio, altoparlant, TV
EAN:
8716309096683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Audio, altoparlant, TV
EAN:
8716309096683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8
Kodi:
KAB051730
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE