Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT, jack 3,5mm M/F, 1,5m audio

Kodi i produktit:
248085
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Altoparlantë, kufje
EAN:
8716309024563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Altoparlantë, kufje
EAN:
8716309024563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5
Kodi:
KAB056722
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE