Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT 2xcinch / 2xcinch, 3m, audio

Kodi i produktit:
248092
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Audio, altoparlant, TV
EAN:
8716309097130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Audio, altoparlant, TV
EAN:
8716309097130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
KAB051732
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT 2xcinch / 2xcinch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE