Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord FAN 5.25" - 2x 12V, 2x 5V TX 3pin

Kodi i produktit:
253568
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC
EAN:
4040849936326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.14

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Megjithëse transmetimet e të dhënave me wireless janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe ato më të avancuara analoge, është akoma më e dobishme për disa lidhje. Kjo kabllo përdoret për të lidhur një ventilator 3-pin TX-3 pin me një furnizues konvencional (në vend të MB) dhe është 14 cm e gjatë. Ajo është bërë nga materialet cilësore dhe ka një jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC
EAN:
4040849936326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.14
Kodi:
Kn-5
Lansuar:
5. 2. 2019
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord FAN 5.25" - 2x 12V edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE