Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ Premium PA42015, 3.5mm në 2xRCA, 1.5m

Kodi i produktit:
246992
Dizajnuar për:
Audio
EAN:
8595122760946
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e zezë lidhëse nga AQ – Acoustique Quality vjen me gjatësi 3.5 mm dhe audio Jack (M) – 2xRCA (M) stereo. Konektorët janë të praruar në ari 24K dhe kanë jetëgjatësi të lartë. Pajisja posedon kualitet të lartë dhe në mënyrë fleksibile bën kalimin mes lidhësit dhe kabllos për të ndaluar zhurmën dhe pengesën e telave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Audio
EAN:
8595122760946
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
Xpa42015
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE