Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo optike AQ Premium PA50007 TosLink, 0.75m

Kodi i produktit:
246997
Dizajnuar për:
Audio, altoparlantë
EAN:
8595122760991
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.75

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania AQ - Acoustique Quality prezenton kabllon optike Toslink me lidhje gold-plated 24K. Kjo është një kabllo optike me pastërti të lartë dhe me kalim fleksibil midis lidhësit dhe kabllos për të parandaluar që telat të mbinxehen. Gjatësia kabllos 0.75 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Audio, altoparlantë
EAN:
8595122760991
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.75
Kodi i prodhuesit:
Xpa50007
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Optik
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optike (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Optik (femër)
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE