Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin 3.5 mm audio jack M / M, 0.9 m, e zezë

Kodi i produktit:
117404
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
722868901458
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka Belkin ka lansuar këtë kabllo, e cila posedon pamje moderne dhe cilësi të lartë, që mund të përdoret për shembull për të lidhur pajisjet si iPod apo telefonin tuaj nga marka Apple me radion e makinës, kufje, ndonjë kartelë zërimi apo ndonjë pajisje tjetër. Dizajni posedues, i mundëson kësaj pajisjeje përcjellje zërimi pa ndërprerje. Kjo kabllo është e hollë për nga përbërja dhe kështu mundësitë e krijimit të lëmsheve janë shumë të vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
722868901458
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9
Kodi i prodhuesit:
AV10128cw03-BLK
Lansuar:
25 Tetor 2012
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo Belkin 3.5 mm audio jack M / M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE