Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për Audio PremiumCord 3 m

Kodi i produktit:
183754
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, altoparlantë, tablet
EAN:
8592220011963
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo praktike-reduktimi për audio lidh pajisjen duke përdorur jack 3.5mm dhe dy lidhëse RCA (M). Gjatësia e kabllos është 3 metra dhe është e përshtatshme për t'i lidhur pajisjet në një distancë të largët. Ajo përhapet në një sinjal stereo në dy kanale të veçanta. Kompania prodhuese PremiumCord njihet për prodhimin e produkteve kualitative me çmime të shkëlqyera dhe performancë të lartë. Ka gjatësi prej 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, altoparlantë, tablet
EAN:
8592220011963
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kjackcin3
Lansuar:
14 Janar 2016
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për Audio PremiumCord 3 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE