Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për lidhje PremiumCord 3.5mm jack

Kodi i produktit:
62913
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220002053
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit po përdoret shumë transferimi i të dhënave pa kabllo, për disa rrjete është ende më mirë të përdoren kabllot konvencionale analoge. Kjo është arsyeja pse PremiumCord ofron produkte që përfshijnë një spektër të gjerë të kabllove për bashkë-komunikim dhe zgjatje. Lidhja analoge e kësaj kablloje bëhet nga një jack prej 3.5 mm. Gjatësia e kësaj kablloje është 2 m.

Vlerësimet

Produkti eshte shume i mire sepse eshte i lire dhe i gjate 2 metra..
Faleminderit Gjirafa50.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220002053
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për lidhje PremiumCord 3.5mm jack edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE