Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord, 3x CINCH-3x CINCH M/M 2m HQ

Kodi i produktit:
249546
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220006396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
Kjackcmm3hq-2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

PremiumCord sjell kabllon me konektorët CINCH i cili ju mundëson të lidhni altoparlantë me njëri-tjetrin në mënyrë që të përfitoni nga kualiteti më i lartë i transmetimit të zërit. Aksesori ka 6x konektor CINCH, është ndërtuar me gjatësi prej 2 metrash si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220006396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
Kjackcmm3hq-2
Lansuar:
17. 11. 2018
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE