Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse AQ 625/8/15/25, 15 m

Kodi i produktit:
208930
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8595122730840
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një kabllo për altoparlant me dimensione prej 2 x 2.5 mm dhe gjatësi prej 15 m. Është ndërtuar nga materiali kualitativ i bakrit dhe gjen përdorim të gjerë në konektimin e kufjeve. Produkti përfshin izolim transparent dhe fleksibilitet të lartë në përdorim. Kablloja posedon shumë fibra me strukturë simetrike. Ofron kualitet shumë të lartë të transmetimit të sinjalit dhe dëgjim të qartë të tingullit nga altoparlantët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8595122730840
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
62515
Lansuar:
2 Mars 2017
Lidhësit:
Pa konektor (lidhës)
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Pa konektor (lidhës)
Për lidhës:
Pa konektor (lidhës)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse AQ 625/8/15/25 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE